Οι σταυροί των υποψηφίων δημοτικών συμβούλων όλων των συνδυασμών της Πάτρας

Τζουραμάνης Ανδρέας του Αχιλλέως (Υποψήφιος Δήμαρχος)


Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Αρκτικού Τομέα

Γιαννακόπουλος Χαράλαμπος του Βασιλείου 93

Κανελλοπούλου - Τσίγκα Ιωάννα του Θεοδώρου 93

Σκαναβή Σοφία του Δημητρίου 82

Ρούβαλης Διονύσιος του Παναγιώτου 73

Γιαννακόπουλος Ανδρέας του Βασιλείου 64

Κετσογιάν Αλέξανδρος του Νισάν 60

Λιούταρης Αλέξανδρος του Δημητρίου 57

Σαμαράς Δημήτριος του Βασιλείου 38







Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Νότιου Τομέα

Τζουραμάνης Κυριάκος του Αχιλλέα 246

Διαμαντόπουλος Διαμαντής του Πολύβιου 123

Δανελάτος Απόστολος του Παναγιώτη 118

Αντωνοπούλου -Μιχαλιού Αικατερίνη του Θεοδώρου 102

Μπαρδούσης Στέφανος του Κων/νου 50

Παλαιολόγος Σπυρίδων του Γεωργίου 34

Τζούκας Λάμπρος του Ευαγγέλου 24







Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Ανατολικού Τομέα

Τζουραμάνης Κυριάκος του Θεοδώρου 170

Σιαϊνη Ευθυμία του Αντωνίου 131

Κορμπάκη Διονυσία του Γεωργίου 87

Αργυρόπουλος Ανδρέας του Δημητρίου 63

Σερεμέτης Κωνσταντίνος του Αριστείδη 57

Φιλιπποπούλου Μαρία του Γεωργίου 50

Παππάς Νικόλαος του Λεωνίδα 22







Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Κέντρου της Πόλεως

Κορδαλή Κλεονίκη του Γεωργίου 109

Αργυρόπουλος Γεώργιος του Δημητρίου 104

Ευθυμάκης Πολύκαρπος του Κωνσταντίνου 101

Κοκκίνης Δημήτριος του Χρήστου 96

Διαμαντοπούλου Σοφία του Κωνσταντίνου 90

Γκόβας Κυριάκος του Γεωργίου 89

Γκρίλλα Αστερία του Παναγιώτη 87

Σαγιά Αγγελική του Βασιλείου 84

Καραχρήστου Αρτεμησία του Γεωργίου 79

Μπασκούτα Αναστασία του Αργυρίου 69

Τσιατούρα Ευφροσύνη του Βασιλείου 64

Ελευθεριάδης Ιωάννης του Γεωργίου 62

Παναγόπουλος Λουδοβίκος-Ερνέστος του Ιωάννη 59

Καραχρήστου Ειρήνη του Ιωάννη 55

Μπαντζή Διονυσία του Θεοκλή 46

Μαλλάς Χρήστος του Σπυρίδωνος 41

Παπαδόπουλος Χαράλαμπος του Βασιλείου 37

Στάμος Νικόλαος του Αθανασίου 37







Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Βραχναιΐκων

Μπούγας Θεόδωρος του Ηλία 25







Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Μεσσάτιδος

Αγγελόπουλος Ιωάννης του ΄Αγγελου 47

Αντωνόπουλος Δημήτριος του Γεωργίου 33

Σπηλιόπουλος Γεώργιος του Αθανασίου 7







Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Παραλίας

Λουράντος Ευάγγελος του Σπυρίδωνος 29

Θεριστόπουλος Ευθύμιος του Αλκιβιάδη 26







Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Ρίου

Ζαχαρόπουλος Αντώνιος του Θεμιστοκλή 91

Κουτρουμπή Σταυρούλα του Χαραλάμπους 41

Σιάχος Ιωάννης του Παναγιώτη 21



Πελετίδης Κωνσταντίνος του Γεωργίου Υποψήφιος Δήμαρχος

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Αρκτικού Τομέα

Πλέσσας Διονύσιος του Κωνσταντίνου 556

Αγγελακοπούλου - Πανουτσοπούλου Αθανασία του Ιωάννη 419

Αγγελόπουλος Δημήτριος του Νικολάου 344

Κούτρας Τρύφωνας του Παναγιώτη 336

Τσεκούρας Θεοφάνης του Ανδρέα 331

Δημησιάνος Δημήτριος (Μήτσος) του Ιωάννη 323

Αγγελόπουλος Ανδρέας του Γεωργίου 314

Τσικούρας Βασίλειος του Αναστασίου 243

Στάμου Ευδοκία του Γεωργίου 225

Σαββοπούλου Δέσποινα του Χρήστου 166

Μαράτος Αθανάσιος του Σπυρίδωνος 143

Τσουραπάς Αγγελος του Ιωάννη 120







Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Νότιου Τομέα

Κεραμιδάς Ευστάθιος του Γεωργίου. 968

Ασπρούλιας Θεόδωρος του Παναγιώτη 536

Πεσματζόγλου Χαράλαμπος του Βασιλείου 430

Αγγελόπουλος Θεόδωρος του Δημητρίου 390

Πελεκούδας Ηλίας του Δημητρίου 309

Τσούνη Χριστίνα του Γεωργίου 306

Μπούσιας Δημήτριος του Θεοδώρου 290

Λαβράνος Στέφανος του Ανδρέα 233

Αλατάκη Γεωργία του Αναστασίου 213

Γώγου - Πεσματζόγλου Αφροδίτη του Νικηφόρου 209

Μπιθέλη Ρούσα του Διονυσίου 171







Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Ανατολικού Τομέα

Νικολοπούλου Σοφία του Βασιλείου 821

Κορδάς Χρήστος του Παναγιώτη 599

Αθανασόπουλος Ανδρέας του Ευάγγελου 401

Βανδώρος Γεράσιμος του Γεωργίου 304

Βακάλογλου Παντελής του Θεοδώρου 272

Χριστόπουλος Χρήστος του Νικολάου 260

Παρασκευοπούλου Ανδριάνα του Νικολάου 213

Καγιάφας Μιλτιάδης του Φωτίου 210

Τζαβάρας Δημήτριος του Χαραλάμπους 192

Γεροπαναγιώτης Κωνσταντίνος του Ανδρέα 162

Κωνσταντοπούλου Βασιλική του Ιωάννη 127







Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Κέντρου της Πόλεως

Αντωνόπουλος Ανδρέας του Φωτίου 1492

Νικηφορίδης Γεώργιος του Χαραλάμπους 619

Κρούσαρλης Θωμάς του Γρηγορίου 595

Αξιώτη Βικτωρία του Κωνσταντίνου 540

Τουλγαρίδης Θεόδωρος του Φωτίου 509

Τηλιγάδης Κωνσταντίνος του Αντωνίου 472

Θεοφιλάτου Μηλιά του Νικολάου 443

Νταντίνης Κοσμάς του Πέτρου 421

Κακατσίδης Βασίλειος του Φωτίου 409

Κονδάκη - Αθανασοπούλου Χριστίνα του Νικολάου 358

Λαζαράτος Γεώργιος του Σωτηρίου 351

Μπαράκου Ειρήνη του Αθανασίου 330

Κολλυρόπουλος Ανδρέας του Κωνσταντίνου 322

Αραβαντινού Μάρθα του Δημητρίου 317

Σάμη Γεωργία του Λαζάρου 311

Γαλυφοπούλου Γεωργία του Παναγιώτη 284

Δραγώτης Κωνσταντίνος του Ευθυμίου 271

Λώλος Αλέξανδρος του Αριστείδου 263

Λέζος Παναγιώτης του Αγαμέμνονα 259

Παπανικολάου Αγγελική (Γκέλλυ) του Ιωάννη 233

Λάμπρου Αστέριος του Κωνσταντίνου 229

Δρίτσας Γεώργιος του Μιχαήλ 220

Μπακοπάνου - Γκοτσοπούλου Αγγελική του Ιωάννη 220

Κατηφόρης Σπυρίδων του Θρασύβουλου 207

Φόης Γεράσιμος του Μιχαήλ 189

Τριάντης Σπυρίδων του Βασιλείου 184

Τσαντούλης Γεώργιος του Ηλία 54







Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Βραχναιΐκων

Σταματόπουλος Ανδρέας του Αθανασίου 104

Τσαλαμιδά Αναστασία (Αννυ) του Νικολάου 101







Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Μεσσάτιδος

Κωστόπουλος Δημήτριος του Νικολάου 223

Κασπίρης Ιωάννης του Νικολάου 203

Σπηλιωτόπουλος Ηλίας του Δημητρίου 202

Τσελεπή Ελένη του Χρήστου 145

Γερούκης Κωνσταντίνος του Σπυρίδωνος 109







Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Παραλίας

Βουκελάτος Σπυρίδων του Αντωνίου 381

Γιαννιτσοπούλου Ιουλία του Παναγιώτη 174

Χιονίδης Παναγιώτης του Μιχαήλ 33







Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Ρίου

Μανιάτης Βασίλειος του Κωνσταντίνου 304

Καββαδία Θεοδοσία του Θεοτόκη 151

Παρίσης Νικόλαος του Σωτηρίου 111

Νιάρος Νικόλαος του Παναγιώτη 89

Κόμης Μαρίνος του Δημητρίου 63



Κατσικόπουλος Δημήτριος του Αθανασίου (Υποψήφιος Δήμαρχος Πατρέων)

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Αρκτικού Τομέα

Μπακαλάρος Χρήστος του Αποστόλου 1301

Κουρεμένος Νικόλαος του Δημητρίου 1140

Γασπαρινάτος Ιωάννης του Παναγιώτη 1034

Ροδίτης Αχιλλεύς (Αχιλλέας) του Νικολάου 991

Τσιμπούκης Δημήτριος του Χρήστου 980

Καραγεωργοπούλου Θεοδώρα (Ρούλα) του Λεωνίδα 766

Δούβρη Χρηστίνα του Ιωάννη 752

Κάτσενος Σταύρος του Ιωάννη 698

Πολύζου - Τσοκανά Μαρία του Ευάγγελου 564

Κρούπη-Κολώνα Ελευθερία του Θεοδώρου 496

Γεωργακόπουλος ’γγελος του Ιωάννη 494

Μακρής Αλέξιος (Αλέκος) του Αντωνίου 321







Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Νότιου Τομέα

Μπινιέρης Γεώργιος του Νικολάου 1085

Λάζαρης Γεώργιος τουΑνδρέα 998

Αραβαντινός Νικόλαος του Φωτίου 972

Καρβουνιάρης Γεώργιος του Ανδρέα 939

Κοζιώρης Ιωάννης του Αγγέλου 890

Στεφανόπουλος Ανδρέας του Ιωάννη 814

Μπαλάση-Κουτρουμπέλα Κρυσταλλία του Ιωάννη 671

Παπαδοπούλου Νικολίτσα (Λίτσα) του Αγγελή 480

Χριστοδουλοπούλου ’ννα του Αντωνίου 462

Μέμου-Καρνάτσου Φωτεινή του Αναστασίου 307

Μπότσας Παναγιώτης του Κωνσταντίνου 203







Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Ανατολικού Τομέα

Τζανάκος Νικόλαος του Γεωργίου 1726

Σκιαδαρέσης Σπυρίδων του Νικολάου 1030

Παπάκου Κωνσταντίνα του Σωτηρίου 970

Γεωργόπουλος-Ντινόπουλος Χρήστος του Σωτηρίου 866

Ζωγράφος Νικόλαος του Χρήστου 746

Μάρκος Απόστολος του Ανδρέα 620

Λαζανάς Αιμήλιος του Αλέξανδρου 521

Μηλιτσόπουλος Κωνσταντίνος του Αργυρίου 459

Γιαννοπούλου Αλεξάνδρα του Σωτηρίου 388

Αλεξανδροπούλου Χρυσάνθη του Γεωργίου 366

Τριανταφυλλοπούλου-Σουλελέ Διονυσία του Ιωάννη 363







Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Κέντρου της Πόλεως

Χασμάν Αμπντάλλα (’μπετ) του Χουσείν 2731

Σκαρμέας Αλέξιος του Παναγιώτη 2360

Χαροκόπος Αντώνιος του Ανδρέα 1978

Ταπεινός Ιωάννης του Ηλία 1935

Ζαφειρόπουλος Γεώργιος του Παναγιώτη 1782

Κολλιτσίδας Αθανάσιος του Γεωργίου 1521

Φωτήλας Ιάσων του Ασημάκη 1274

Λύρας Νικόλαος του Χρήστου 1258

Μάζης Ανδρέας του Νικολάου 872

Αλεξίου Δημήτριος του Σταμάτιου 852

Παπανδρέου Παναγιώτης του Ιωάννη 806

Μαραχώρη Σοφία του Νικολάου 764

Βασιλόπουλος Λάμπρος του Γρηγορίου 738

Κογκόλης Παναγιώτης του Αλέκου 601

Χρυσανθοπούλου Αθηνά του Αναστασίου 582

Αθανασοπούλου Κωνσταντίνα (Ντιάνα) του Ιωάννη 540

Ασκούνη-Μπότσαρη Παρασκευή (Εύη) του Κωνσταντίνου ) 530

Λαγκαδινός Ανδρέας του Διονυσίου 528

Φραγκίδης Χρίστος του Γιάγκου 507

Γεωργιόπουλος Κωνσταντίνος του Παναγιώτη 424

Τσάμης Κωνσταντίνος του Σπυρίδωνα 406

Τάτση Αντζελίνα του Θωμά 374

Γιαννοπούλου Σοφία του Βασιλείου 331

Καράμπελα-Μαγνησαλή Ανδριάνα (Ντιάνα) του Νικολάου 324

Λιάμπα - Κατριβέση Ειρήνη του Αθανασίου 296

Θεοδωροπούλου (Κωστίκα) Μαρίνα του Ιωάννη 290

Μπίρκη - Πριγγοπούλου - Ντούμα Σπυριδούλα του Αθανασίου 245







Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Βραχναιΐκων

Κυριακόπουλος Γεώργιος του Αγγέλου 1116

Μαρινοπούλου Μαρία του Γεωργίου 359

Καπερώνης Παναγιώτης του Νικολάου 136







Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Μεσσάτιδος

Τογιοπούλου Αναστασία (Τασία) του Γεωργίου 851

Καυκάς Γεώργιος του Δημητρίου 848

Τσελεπής Χαράλαμπος του Θεοδώρου 590

Κωνσταντακόπουλος Δημήτριος του Χρήστου 432

Φρούντα Μαρία του Ανδρέα 358







Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Παραλίας

Δημακόπουλος Φώτιος του Νικολάου 1633

Σιακαμπέτης Μιχαήλ του Ιωάννη 187

Μαντά Κηπούλα (Κήπη) του Νικολάου 145







Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Ρίου

Τσιμπούκης Ιωάννης του Ηλία 916

Κολοκυθάς Χρήστος του Παναγιώτη 651

Διαμαντοπούλου Ιωάννα (Τζένη) του Γεωργίου 614

Χαρίση Σταυρούλα (Βούλη) του Χρήστου 441

Πασσάς Γεώργιος του Θαρραλέου 272



Πατούχας Χρήστος του Κωνσταντίνου, υποψήφιος Δήμαρχος

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Αρκτικού Τομέα

Κανελλής Δημήτριος του Γεωργίου 119

Αγγελόπουλος Σταύρος του Κωνσταντίνου 103

Φαϊλάδης Σπυρίδων του Βασιλείου 94

Τηλιγάδας Κωνσταντίνος του Φωτίου 67

Αρμακόλας Φραγκίσκος-Μάρκος του Ανδρέα 61

Φάκου Δημητρούλα του Χρήστου 61

Γεωργάκη Κωνσταντίνα του Δημητρίου 57

Σκρέκα Χαρίκλεια του Στέργιου 57

Γερούση-Γκορίτσα Διονυσία του Αθανασίου 45

Κοκκίνη-Ανδρούτσου Αικατερίνη του Γεωργίου 41

Ντρέκη Δήμητρα του Νικολάου 34

Σταυρόπουλος Σταύρος του Ιωάννη 32







Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Νότιου Τομέα

Χόρμπας Γεώργιος του Ανδρέα 124

Γιακουμής Παναγιώτης τou Αναστασίου 123

Μελιτσόπουλος Σπυρίδων του Φωτίου 98

Χατούπης Αθανάσιος του Αντωνίου 68

Γιαννίκου Παναγούλα (Γιούλα) του Ιωάννη 61

Γουδέβενος Σπυρίδων του Γεωργίου 59

Κοσμάτος Ιωάννης του Γερασίμου 55

Αποστολόπουλος Δημήτριος του Κωνσταντίνου 52

Βλάχου Κωστούλα του Πέτρου 51

Κατσαϊτης Παναγιώτης του Χρήστου 47

Καράμπαλης Σταύρος του Ελευθερίου 23







Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Ανατολικού Τομέα

Αδαμοπούλου Αγγελική του Παναγιώτη 125

Σαββίδης Γιανγκούλης (Γιάννης) του Κωνσταντίνου 113

Ρηγόπουλος Σπυρίδων του Βασιλείου 97

Βγενόπουλος Ανδρέας του Κωνσταντίνου 76

Καράμπελα Σόφια του Νικολάου 69

Ντάφλος Γεώργιος του Σωτηρίου 69

Κουτσουβέλη Αντωνία του Σπυρίδωνος 62

Αναστασόπουλος Απόστολος του Δημητρίου 56

Ασημακόπουλος Δημήτριος του Παύλου 53

Κουλούρη Ανδριάνα του Κωνσταντίνου 45

Κοσμόπουλος Χρήστος του Ιωάννη 42







Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Κέντρου της Πόλεως

Ταβαντζής Κωνσταντίνος του Βασιλείου 370

Πατούχα Φωτεινή του Χρήστου 270

Αδαμοπούλου Ελένη του Ιωάννη 260

Αμπατζής Αθανάσιος του Κωνσταντίνου 211

Μιχαλόπουλος Παναγιώτης του Αριστοτέλη 154

Τζούτζιος Κωνσταντίνος του Παύλου 124

Μητροπούλου-Φυκούρα Χριστίνα του Αθανασίου 115

Μπούζας Δημήτριος του Χαραλάμπου 110

Λουλέλης Αθανάσιος του Δημητρίου 107

Φωκά Ελένη του Γεωργίου 104

Γιαννακόπουλος Παναγιώτης του Ανδρέα 101

Αλεξόπουλος Ελευθέριος του Κωνσταντίνου 100

Μπανιά Σοφία του Ιωάννη 97

Διαμαντόπουλος Γεράσιμος του Νικολάου 87

Τσαρδίκου Κωνσταντίνα του Νικολάου 83

Κατσαϊτη Αγγελική του Φραγκίσκου 82

Γασπαρινάτου Μαρία του Χρήστου 71

Δραγώτης Ευθύμιος του Κωνσταντίνου 70

Μανούσος Χρίστος του Ανδρέα 58

Πετσούλας Νικόλαος του Λάμπρου 56

Ζαφειρόπουλος Δημήτριος του Αντωνίου 54

Σούρας Ευάγγελος του Κωνσταντίνου 54

Τσακουμάγκος Εμμανουήλ του Ιωάννη 49

Πολίτης Λάζαρος του Ιωάννη 47

Ζούβελου Σταυρούλα του Βασιλείου 44

Βούρτσης Διονύσιος του Νικολάου 38

Λούτσης Ιωάννης του Νικολάου 21







Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Βραχναιΐκων

Μανούσου Κατερίνα του Ανδρέα 104

Σίδερη Ευαγγελία του Αγάλου 43







Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Μεσσάτιδος

Ξούλος Δημήτριος του Θεοδώρου 68

Σμυρίλιος Δημήτριος του Ιωάννη 40

Κυριαζής Διονύσιος του Δημητρίου 31

Ανδριόπουλος Ανδρέας του Διονυσίου 23

Μπεκρής Κωνσταντίνος του Γεωργίου 20







Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Παραλίας

Καπατσούλια Παναγιώτα του Ιωάννη 27

Τσεκούρας Παύλος του Ευαγγέλου 26

Κότσιρας Βασίλειος του Ηλία 20







Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Ρίου

Ρουμελιώτης Παντελής του Δημητρίου 167

Βέρροιος Θεόδωρος του Ηλία 92

Σαββά-Φωτεινού Μαρία του Βασιλείου 53



Αϊβαλής Δημήτριος του Παναγιώτη υποψήφιος Δήμαρχος Πατρέων

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Αρκτικού Τομέα

Καϊμακά Αγγελική του Νικόλαου 94

Νάκου Φωτεινή του Ταξιάρχη 63

Οικονομόπουλος Ιωάννης του Γεώργιου 56

Τσότρα Ειρήνη του Νεοκλή 53

Μιχαήλ Γεράσιμος του Γεώργιου 43

Γκιούσας Κωνσταντίνος του Ελευθέριου 42

Βασιλόπουλος Γεώργιος του Χρήστου 37

Γιαλελή - Κολλιοκότα Σπυριδούλα (Ρούλα) του Πέτρου 36

Παλημέρης Μιχαήλ του Ανδρέα 15







Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Νότιου Τομέα

Σωτηροπούλου Μαρίνα του Βασιλείου 36

Δημητρόπουλος-Κυριαζόπουλος Αθανάσιος του Σωτηρίου 35

Νικηταρά Νικολέττα του Μιχαήλ 34

Καραγιάννη Ανδριάνα του Χρήστου 30

Κυριακόπουλος Ευάγγελος του Γεωργίου 27

Καψής Βασίλειος του Απόστολου 26

Πετρούτσος Νικόλαος του Θεόδωρου 23

Σαπέρας Παναγιώτης του Χρήστου 18

Ηλιοπούλου Γεωργία του Χρήστου 17







Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Ανατολικού Τομέα

Γαλάνης Φρειδερίκος του Σωτηρίου 129

Αγγελάκη Βασιλική του Γεωργίου 121

Γαλανόπουλος Ηλίας του Ζαχαρία 55

Τσιουπινάκης Ευάγγελος του Χρήστου 51

Νικολακόπουλος Ιωάννης του Χρήστου 44

Νικολοπούλου Νικολίτσα του Κωνσταντίνου 44

Παπαλεξόπουλος Ηλίας του Αριστοτέλη 25

Παναγιωτοπούλου Ευγενία (Τζένη) του Ιωάννη 24







Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Κέντρου της Πόλεως

Λαϊνιώτης Ιωάννης του Συμεών 232

Ράπτης Ευστάθιος του Κωνσταντίνου 160

Τραχήλη Αθηνά του Ευαγγέλου 148

Μπαϊρακτάρης Μιχαήλ του Νικολάου 145

Γιοβάνης Θεόδωρος του Γεωργίου 126

Κυριακοπούλου Αικατερίνη του Βασιλείου 104

Τσερμπίνι Κωνσταντίνος (’κης) του Αλβέρτου 91

Μανωλοπούλου Μαρία του Σωτηρίου 68

Ντότσικας Νικόλαος του Ηλία 62

Κουβεργιανός Φώτιος του Δημητρίου 60

Κουσαδιανός Ευάγγελος του Γεωργίου 49

Λεβεντάκος Πέτρος του Δημητρίου 45

Σπυρόπουλος Ανδρέας του Βασιλείου 41

Ζάνης Νικόλαος του Δημητρίου 40

Καρτέρη Γεωργία του Κωνσταντίνου 40

Μακρή Παρασκευή (Παρή) του Χρήστου 40

Ντζάνης Κωνσταντίνος του Παναγιώτη 34

Διαμαντόπουλος Αλέξανδρος του Αθανασίου 33

Κουκουζέλη Γεωργία (Τζίνα) του Βασιλείου 33

Παπαγεωργίου Ελένη του Κωνσταντίνου 23







Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Βραχναιίκων

Πήττα Έλενα-Κωνσταντίνα (Ελίνα) του Χρήστου 29







Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Μεσσάτιδος

Χαϊκάλης Δημήτριος του Αντωνίου 32

Αναστασοπούλου Ελευθερία του Απόστολου 30

Γεωργόπουλος Αριστείδης του Σταύρου 15

Στόκου Παναγιώτα του Ευαγγέλου 6







Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Παραλίας

Γαλιατσάτος Γεράσιμος του Αγαθάγγελου 62

Στεφανόπουλος Κωνσταντίνος του Σπυρίδωνα 31







Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Ρίου

Σακελλαρόπουλος Κωνσταντίνος του Δημητρίου 81

Μπουλούμπασης Ανδρέας του Παναγιώτη 62

Γκιτζίρη Ιωάννα του Κωνσταντίνου 29

Μπαλαούρας Φώτιος του Κυριάκου 27



Δημαράς Ιωάννης του Σταματίου Υποψήφιος Δήμαρχος

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Αρκτικού Τομέα

Κουρή- Βασιλοπούλου Ήρα-Ειρήνη του Γαβριήλ 525

Μαλλιώρης Σταύρος του Παναγιώτη 523

Σιγαλός Γεώργιος του Παναγιώτη 488

Βανταράκης Απόστολος του Χρήστου 483

Ανδρικοπούλου-Ρούβαλη Μαρία του Γεωργίου 476

Λοτσάρης Βασίλειος του Ανδρέα 475

Βασιλακόπουλος Γεώργιος του Παρασκευά 343

Αγγελόπουλος Χρήστος του Δημητρίου 318

Σταυρόπουλος Παναγιώτης του Σταύρου 251

Πρέσσας Νικόλαος του Ανδρέα 229

Μαρμάρας Ιωάννης του Βασιλείου 148

Αναστασόπουλος Γεώργιος του Νικολάου 142







Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Νότιου Τομέα

Παπαγιαβής Παναγιώτης του Γεωργίου 855

Αβράμης Δημήτριος του Ιωάννη 460

Δροσοπούλου - Αραβαντινού Παναγιώτα (Γιώτα) του Νικολάου 346

Κωστόπουλος Νικόλαος του Γεωργίου 268

Γκόλφης Χρήστος του ’γγελου 241

Βαφέας Παναγιώτης του Θεόδωρου 220

Κολοβός Νικόλαος του Παναγιώτη 210

Λάππας Βασίλειος του Σωτήρη 210

Ριζούλης Ανδρέας του Κωνσταντίνου 180

Τσιμεράκης Κωνσταντίνος του Γεώργιου 180

Γκέκας Θεόδωρος του Κωνσταντίνου 149







Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Ανατολικού Τομέα

Φίλιας Ανδρέας του Νικολάου 811

Γρηγόρης Ηλίας του Παναγιώτη 662

Ξυπολιάς Παναγιώτης του Κωνσταντίνου 443

Λέγκας Χρήστος του Λεωνίδα 426

Τρίγγος Κωνσταντίνος του Ηλία 392

Ψωμιάδης Γεώργιος του Σωκράτη 389

Αλμπάνη Ελένη (Λένα) του Νικολάου 356

Καράμπελας Θεόδωρος του Αλέξιου 341

Παπαγιαννόπουλος Ιωάννης του Χαράλαμπου 306

Βλαχάκης Παναγιώτης (Τάκης) του Ιωάννη 246

Μόσχος Γεώργιος του Δημήτριου 179







Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Κέντρου της Πόλεως

Καλεντζώτη Ελένη (Λένα) του Ανδρέα 1578

Γιαννακόπουλος Δημήτριος του Μιχαήλ 1289

Γκίκας Παναγιώτης (Τάκης) του Ιωάννη 921

Σαμούρη- Βαγενά Ακριβή (Βίβιαν) του Δημητρίου 905

Πατρώνη Αθηνά (Νανά) του Νικολάου 860

Χρυσανθακοπούλου Γεωργία του Χρήστου 826

Μασσαράς Θεοχάρης του Επαμεινώνδα (Ερμόλαου) 719

Μακρής Νικόλαος του Σπυρίδωνα 704

Στανίτσας Χαράλαμπος του Γερασιμάγγελου 613

Αντύπα Μαρία του Γεράσιμου 595

Ρώρος Γεώργιος του Αντωνίου 581

Αργυριάδου- Περπερίδου Ελισάβετ (Έλλη) του Ξενοκράτη 527

Μπάρλος Αλέξανδρος (Αλέκος) του Δημητρίου 512

Μαρίνος Σπυρίδων του Διονύσιου 484

Αλανιάδη- Κοψίνη Μαρία του Νικολάου 394

Σαραντόπουλος Φώτιος του Λάμπρου 373

Χριστοδουλάκης Δημήτριος του Νικολάου 352

Χαμακιώτη-Κατσαράκη Αγγελική του Χρήστου 320

Φιλιππάτου Ιωάννα του Βασιλείου 313

Κάργα Μαρία του Ανδρέα 305

Μπακούνης Χρήστος του Ιωάννη 288

Καγκελάρη Βασιλική του Ορέστη 276

Κυριακοπούλου Μαρία του Δημητρίου 269

Σουτέρα- Ασπιώτη Ελένη του Δημητρίου 251

Κουμπούρας Βασίλειος του Θεοφάνη 196

Σινιγάλιας Αλέξανδρος (Μάρκος) του Ανδρέα 155

Τσακλής Αναστάσιος του Βασιλείου 58







Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Βραχναιΐκων

Παπαντωνοπούλου Αναστασία του Θεμιστοκλή 431

Αθανασόπουλος Αθανάσιος του Βασιλείου 267

Λάγιος Βασίλειος του Δημητρίου 242







Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Μεσσάτιδος

Γεωργακόπουλος Αχιλλεύς του Γεωργίου 396

Καρκούλιας Χαράλαμπος του Νικολάου 289

Νικολακόπουλος Νικόλαος του Αθανασίου 232

Παπαδόπουλος Γεώργιος του Αθανασίου 184

Αγγελόπουλος Γεώργιος του Βασιλείου 183







Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Παραλίας

Βουκελάτος Κωνσταντίνος του Αντωνίου 361

Γιαλελής Ιωάννης του Βασιλείου 273

Γιαννόπουλος Νικόλαος του Γεωργίου 110







Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Ρίου

Μπουρδούλης Κωνσταντίνος του Μιχαήλ 611

Μανέτας Ιωάννης του Γεωργίου 515

Μαρκεζίνης Μαρίνος του Παναγιώτη 312

Καρλιαύτη- Σαρδελιάνου Χαριτίνη του Γεωργίου 197

Κάντζαρης Φιλοποίμην του Χρήστου 191







Χριστόπουλος Κωνσταντίνος του Χρήστου-Αριστείδη υποψήφιος δήμαρχος

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Αρκτικού Τομέα

Σταματιάδου Μαριάννα του Ελευθερίου 1214

Τσεκούρας Σταύρος του Χρήστου 724

Μαρσέλης Σωτήριος του Γεωργίου 425

Παύλου-Κρότση Χριστίνα του Σπυρίδωνος 344

Σκαναβής Δημήτριος του Γεωργίου 305

Κουτσαντώνης Γεώργιος του Θεοδώρου 217

Αυγερίδης Κυριάκος του Βασιλείου 179

Χατζόπουλος Χρήστος του Αποστόλου 144

Τσαβός Αλέξανδρος του Φιλίππου 131

Κωστούλια Σταθά Αφροδίτη του Ευαγγέλου 119







Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Νότιου Τομέα

Ζαφειρόπουλος Παναγιώτης του Ζαφειρίου 745

Παπαζαφειρόπουλος Μιχαήλ του Γεωργίου 464

Σγούρα Δήμητρα του Γεωργίου 322

Βοργιάς Κωνσταντίνος του Παναγιώτη 277

Μπάρλου Χριστίνα του Ανδρέα 216

Μπουσδούκου Αγγελική του Δημητρίου 209

Παρασκευόπουλος Γεώργιος του Διονυσίου 181

Παπαλαμπρακόπουλος Παύλος του Δημητρίου 126

Βασιλαρόπουλος Νικόλαος του Γεωργίου 125







Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Ανατολικού Τομέα

Μανωλοπούλου-Νικολοπούλου Αναστασία του Ανδρέα 1543

Γκοτσόπουλος Ηλίας του Κωνσταντίνου 1205

Κουτσούκος Ανδρέας του Αλεξίου 742

Σουγλέρης Χρήστος του Γεωργίου 438

Αλεξόπουλος Γεώργιος του Ευαγγέλου 226

Κοκκότη Βασιλική του Ανδρέα 215

Δρουγούτης Κωνσταντίνος του Αιμιλίου 182

Περπινιάς Κωνσταντίνος του Ευαγγέλου 180

Κατσαρέα-Δαλιέτου Μαρία του Τζανέτου 172







Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Κέντρου της Πόλεως

Πολίτης Σπυρίδων του Παναγιώτη 1464

Μπακόπουλος Χαράλαμπος του Ιωάννη 1427

Ιγγλέση Αριστέα του Ανδρέα 1268

Σύφαντος Νικόλαος του Αναστασίου 1108

Παπαδημητρίου Δημήτριος του Ιωάννη 797

Ροδοπούλου Νερατζιά (Τζούλια) του Παναγιώτη 774

Σταυρογιαννόπουλος Αναστάσιος του Ιωάννη 756

Κουρέτας Μιχαήλ του Διονυσίου 665

Κανελλάκη Χριστίνα του Κανέλλου 636

Κουλούρης Ιωάννης του Φωτίου 521

Ηλιόπουλος Ηλίας του Κωνσταντίνου 448

Λαμπρόπουλος Ηλίας του Γεωργίου 418

Ραυτόπουλος Ιωάννης (Γιάγκος) του Δημητρίου 406

Τσιμάρα Ευτυχία (΄Εφη) του Ιωάννη 399

Μόσχος Ιωάννης του Χρήστου 334

Κουμανάκος Δημήτριος του Πέτρου 323

Γερασιμόπουλος Νικόλαος του Γερασίμου 299

Ζαρούλια Δέσποινα (Ντέπυ) του Δημητρίου 289

Κονδύλης Θεόδωρος του Ιωάννη 274

Κουκουζέλης Διονύσιος του Παναγιώτη 239

Πράπιγκα ΄Αννα του Παναγιώτη 200

Ρουμελιώτης Νικόλαος του Κωνσταντίνου 191

Κιουτσούκαλη Σταματία του Βαρθολομαίου 189

Παναγόπουλος ΄Αγγελος του Μιλτιάδη 171

Νικολάου Παναγιώτης του Ηλία 135

Κοτσάνου Ευσταθία του Αντωνίου 74







Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Βραχναιίκων

Σφυρής Γεώργιος του Αναστασίου 259


Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Μεσσάτιδος

Αλεξοπούλου-Παναγοπούλου Σπυριδούλα (Πέπη) του Δημητρίου 328

Δριμάλας Ιωάννης του Ηλία 310

Κακαφώνης Νικόλαος του Δημητρίου 259

Κατσαϊτης Αντώνιος του Κωνσταντίνου 174

Λιόση Ιωάννα του Νικολάου 58

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Παραλίας

Καπετανέας Σταύρος του Παναγιώτη 179

Πετούση-Φραντζή Ιωάννα του Χρήστου 118

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Ρίου

Ξυλιάς Θεόδωρος του Αθανασίου 679

Κουνάβη - Σπεντζοπούλου Αργυρώ (Ηρώ) του Δημητρίου 523

Βορίσης Διονύσιος του Παναγιώτη 416

Γιαννόπουλος Ιωάννης του Κωνσταντίνου 390

Γαλούση Ευρυδίκη του Ανδρέα 175